FIGHTWEAR – ТВОЯ ПЕРЕМОГА

Instagram: @fightwear_ua

У наш час дедалі більше людей прагнуть дотримуватися здорового способу життя, невід’ємною частиною якого є фізичні навантаження. Незважаючи на рівень підготовки та обраний вид спорту, під час тренувань хочеться відчувати себе і комфортно, і стильно. Здійснити бажане можливо, обравши якісний професійний одяг у мультибрендовому бутіку Fighwear, який вiдкрився 6 рокiв тому в центрі Києва.

Вашій увазі пропонується понад 50 спортивних марок, серед яких добре відомі Manto, Headrush, Fuji, Do or Die, Scramble, PunchTown, Virus, Jaco та багато інших. Відстежуючи потреби та зацікавлення своїх клієнтів, власники магазину постійно розширюють та оновлюють лінійку професійного одягу відповідно до останніх трендів. Наприклад, Fighwear ексклюзивно представляє італійський бренд Boxeur Des Rues, який вже став культовим в Європі.


«Наше гасло: «Fightwear ― це твоя перемога!» ― резюмує головний продавець магазину Максим Міцкевич. ― Можемо з впевненістю заявити, що правильно підібраний одяг, захист та аксесуари роблять підготовку спортсмена більш продуктивною та безпечною».

У перший час після відкриття магазину асортимент був спрямований виключно на професійних спортсменів. Однак на сьогодні у Fightwear кожен не байдужий до спорту може обрати для себе яскравий та якісний одяг у стилі casual. До того ж нова весняна колекція представляє широкий вибір жіночого вбрання, адже спортивний стиль ― один з провідних подіумних трендів, доречний не тільки під час тренувань, але й у повсякденному житті.

Контакти:
Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 102
тел./факс: +38 044 529 72 84 | +38 067 325 19 08
www.fightwear.ua

Ещё
Сериал «Беспринципные» продлили на второй и третий сезоны